KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15354281
nr 1535 4281
Björn Berg
(1923-2008), Sverige
2 st, Signerade. Blandteknik, bildmått: 21x26 cm, yttermått inklusive ram: 37x42 cm
Kondition: vattenskadad passepartout
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 april 2023
kl 20:56:21
100 kr
150 kr
Björn Berg
Läs mer om Björn Berg